דגי בטשון מביאים את עולם דגי הים הטריים אל תל אביב. מבחר דגים, פירות ים ועוד. משלוח מהיר  במרכז הארץ. מאז 1960

הקולות הראשונים שהנעימו את אוזנינו היו קולות אדוות גלי הים, הנשימות הראשונות שנשמנו היו מלוות בריח הים. הכול התחיל בבית המשפחה אשר על חוף הים ביפו.

הסבא "תאופיק סלימאן בטשון" שהגיע בתום המלחמה מהעיר לוד ליפו, בחר להתגורר בבית על חוף היום, וזאת בשל אהבתו לים ולדייג. הוא עבד בים תחילה כדייג ומאוחר יותר כסוחר דגים.

חנותו הראשונה נפתחה ביפו וראתה הצלחה רבה, אבי "סלימאן" עבד עם אביו ועזר לו בקניית הדגים בנמל ובניקוי הדגים ומכירתם בחנות, וכך מלאכת הדגים עברה דור נוסף במשפחה.

חנות דגים במרכז

בהיותי בן שנה- בשנת 1979 נפטר סבי "תאופיק" והחנות המשיכה להתנהל על ידי בנו- אבי "סלימאן" , וכך ניתנה הזדמנות העבודה בדגים גם לי – דור שלישי.

עם חלוף השנים בחרתי לצאת מיפו ולהביא את עולם דגי הים הטריים אל המודעות התל אביבית, כיום בליבה של תל אביב בחנות "דגי בטשון" ישנו היצע רחב של דגי ים טריים, פירות ים, מוצרים לסושי, יינות ומוצרים נלווים.

×

הזמנות יתקבלו עד השעה 16:59 למעט יום שישי עד 12:59
הזמנות בימי חול יחולקו בטווח שעתיים מרגע אישור ההזמנה
ביום שישי (ערב החג) החלוקה משעה  08:00 עד 15:00

יש לציין תאריך קבלת ההזמנה ושעה
(לדוגמה ביום שני 7.8 בין 15:00 ל- 17:00)

*בימי חמישי שישי ובחגים ומועדים ייתכנו עיכובים במשלוחים *
*נא לציין שעה רצויה לקבלת המשלוח בהערות להזמנה בתחתית הדף

*שימו לב באיסוף עצמי יש לציין את יום ושעת האיסוף*

*מינימום הזמנה של 100 ש"ח

*לא מתבצעים משלוחים / איסופים בימי שבת וראשון

 

×

תרומה לעמותת מרים לכבוד חודש המודעות לסרטן השד

חודש אוקטובר הוא חודש המודעות לסרטן השד. בכל שנה, כ- 5,000 נשים בישראל, מאובחנות כחולות בסרטן השד. ככל שהמחלה מאובחנת בשלבים המוקדמים עולים סיכויי הריפוי לכ- 90%. מסתמן כי מספר הנשים אשר מחלימות מסרטן השד עולה בהתמדה בזכות הגילוי המוקדם ובזכות שיפור דרכי הטיפול והגברת המודעות הנרחבת בארץ. הנושא קרוב לליבנו ומשאלת הלב שלנו היא להביא אותו למודעות ציבורית כמה שיותר גבוהה. אנו מקווים ומתפללים שנציל עוד אישה ועוד משפחה וביחד כחברה נקדם את הנושא. לכן כחלק מחודש המודעות לסרטן השד אנחנו בשיתוף עמותת מרים, פותחים את תוכנית "ביחד אנחנו 10". במסגרת התוכנית "דגי בטשון" תתרום 5 שקלים נוספים על כל תרומה שלכם באתר של "דגי בטשון". מטרת התוכנית לעודד תרומות לקרן מרים – עמותה העוסקת בתמיכה כלכלית לחולי סרטן ומשפחותיהם בקניית תרופות וטיפולים מיוחדים מחוץ לסל התרופות, גיוס כספים לרכישת מכשור רפואי לבתי חולים כמו מכונות ממוגרפיה, עריכת ימי כיף לילדים במחלקות האונקולוגיה ועוד.

×

  מלאו את פרטיכם ונשמח לחזור אליכם בהקדם
  077-5575315

  ×

  צורת חיתוך

  שלם
  פילה
  פרוס
  פילה בלי עור
  טחון
  ספר
  צורות חיתוך דגים

  FEEDBACK

  Description

  Accessibility Statement

  array(0) { }